Aktuality

Na AC CLOUD se postupně změní služby Cloud4com, další nové služby přidáme

Měníme ty nejlepší a dlouhodobě osvědčené Cloud4com služby na AC CLOUD a dále budeme portfolio AC CLOUD služeb rozšiřovat. AUTOCONT díky akvizici společnosti Cloud4Com na podzim 2019 doplnil své služby konceptu „Jsme Vaše IT“ i o oblast vlastních cloud služeb a ty dále bude rozvíjet pod značkou AC CLOUD.

Našim středně velkým a menším zákazníkům tak nabízíme nové možnosti s níže uvedenými silnými výhodami pro provoz IT infrastruktury v cloudu či s propojením do hybridních řešení s vlastními hw a sw prostředky. V roce 2020 postupně dojde k přejmenování služeb Cloud4com a portfolio služeb AC CLOUD budeme dále rozšiřovat o nové typy služeb.

V 1.čtvrtletí 2020 byla dokončena migrace zákazníků využívající starší typ služeb

Zákazníci využívající starší typ našich cloud služeb založených na historické platformě Microsoft AzurePack byli úspěšně převedeni dle úrovně jejich potřeb na moderní cloud služby, které provozují dceřiné firmy AUTOCONT, společnosti www.cloud4com.cz a www.dataspring.cz. Zákazníci, kteří jsou zvyklí se historicky přihlašovat do firemní pošty přes tuto web stránku najdou dané místo ZDE.