SAP HANA V CLOUDU

Díky této službě přinášíme možnost využití dvou trendů současnosti – platformy SAP HANA a poskytování infrastruktury formou cloud služby. SAP HANA je revoluční platforma pro aplikace a analýzu velkého objemu dat v reálném čase od firmy SAP. Je spojením databáze a aplikační platformy do jedné in-memory technologie, kdy celý systém je provozovaný v operační paměti serverů.

To znamená řádové navýšení výkonu zpracování dat oproti tradičním databázím. Hlavní výhoda tohoto řešení není jen v samotné rychlosti zpracování dat, ale především v tom, že právě rychlým zpracováním velkých objemů dat lze nyní realizovat úlohy, které by u tradičních řešení trvaly extrémně dlouho a tudíž by nedávalo smysl je implementovat.

V rámci platformy postavené na enterprise technologiích firem Intel, Cisco a NetApp, jsme schopni zákazníkům poskytnout infrastrukturu pro SAP HANA formou služby, otestovanou a certifikovanou společností SAP. Pro zákazníky můžeme připravit hotové prostředí včetně operačního systému SUSE Linux a instalované databáze SAP HANA. Zákazníci, kteří uvažují o využití SAP HANA pro jejich aplikace, tak mohou získat potřebnou infrastrukturu v řádu minut či hodin oproti několika týdnům či měsícům, které by byly potřeba v případě nákupu hardwaru. Navíc flexibilita cloudu umožňuje využití infrastruktury pouze na časově omezenou dobu, například v případě testování, vývoje či realizace proof-of-concept řešení. Další obrovskou výhodou je flexibilita v přizpůsobení infrastruktury požadavkům zákazníka – tj. možnost upravit velikost systému dle reálných požadavků konkrétní aplikace.

Pokud jsme vás zaujali, přečtěte si detaily na „Více o SAP HANA v cloudu“.

Vybraná služba

Start - tento text se javascriptem zameni.

Máte dotaz? Chcete poptat, otestovat či objednat?

Po zadání „IČ“ a stisku „ARES“ se automaticky doplní pole „Firma“ a „Fakturační adresa“. Poskytnuté údaje budou použity pouze za účelem kontaktování zákazníka.

Máte dotaz? Chcete poptat, otestovat či objednat?