Zálohování a obnova dat(vBR)

Spolehlivá, ekonomicky i časově efektivní řešení pro zálohování a obnovu dat, jsou v dnešním světě kybernetických útoků součástí kritických scénářů pro zajištění nepřetržitého provozu organizace. Naše oblast služeb vBR (Virtuální Backup & Recovery) se zabývá problematikou zálohování a obnovou dat do / z cloudu. Pro různé situace a potřeby nabízíme 3 typy služeb.

Video ke službám vBR

Vysoká dostupnost a bezpečnost

Vysoká dostupnost a bezpečnost

  • Dostupnost služby je 99,999 %, naše cloud služby jsou k dispozici bez „čekání ve frontě“, v typu, objemu, ceně i formě platby dle vašich potřeb
  • Data jsou umístěna ve dvou datacentrech v České republice, jejich fyzická bezpečnost je certifikována na úrovni Tier III+. Disponujeme i certifikací ISO 27001 a ověřeným souladem s nařízením GDPR
  • Zálohovaná data jsou přenášena z firemního prostředí zákazníka do externího hostovaného cloudového úložiště pomocí bezpečného šifrovaného připojení a jsou ukládána v šifrované podobě. Jediný, kdo k nim může přistoupit, je vlastník těchto dat.

Data i podpora nablízku

Data i podpora lokálně

  • Vaše data neopustí území státu a kdykoliv se k nim můžete dostat pouze vy, případně si i fyzicky odnést jejich kopii
  • Při implementaci služeb i následné podpoře provozu hovoříme česky i anglicky, máme zkušenosti s potřebami zákazníků v ČR i SR
  • Naše obchodní, supportní a servisní zastoupení najdete v každém regionu na území ČR a SR
vBR Veeam Cloud Connect

Jedná se o nejjednodušší a plně integrovanou formu zálohování do cloudu pro uživatele využívající k zálohování v rámci organizace software Veeam Backup & Replication.

Detaily
vBR Microsoft 365 Cloud Backup

Služba pro zálohování kritických dat aplikací z prostředí Microsoft 365 / Office 365, ochrana před neúmyslným odstraněním dat či bezpečnostními hrozbami, garance umístění záloh v ČR.

Detaily
vBR Network Attached Storage

S touto službou zákazník získá flexibilní diskovou kapacitu, kterou sám řídí díky dedikovanému management rozhraní, které je dostupné v rámci Virtuálního Privátního Datového Centra (vPDC)

Detaily
Vybraná služba

Virtuální Backup & Recovery

Máte dotaz? Chcete poptat, otestovat či objednat?

Po zadání „IČ“ a stisku „ARES“ se automaticky doplní pole „Firma“ a „Fakturační adresa“. Poskytnuté údaje budou použity pouze za účelem kontaktování zákazníka.

Máte dotaz? Chcete poptat, otestovat či objednat?