Server (vPDC)

Produkt vServer (virtuální server) je služba provozovaná nad enterprise blade servery s výkonnou virtualizační vrstvou umožňující zákazníkům abstrakci, flexibilitu a partitioning serverového výkonu.

Výhody vPDC

Výhody vPDC

  • Díky unikátní platformě Virtix nabízíme zákazníkovi možnost čerpané cloud služby pružně spravovat a měnit, přehledně reportovat a účtovat
  • Dostupnost služby je 99,999 %, naše cloud služby jsou k dispozici bez „čekání ve frontě“, v typu, objemu, ceně i formě platby dle vašich potřeb
  • Datová centra v různých lokalitách mají parametry kategorie Tier III+, vícenásobně zálohované podpůrné systémy a vysokou bezpečnost

Data i podpora nablízku

Data i podpora nablízku

  • Vaše data neopustí území státu a kdykoliv se k nim můžete dostat pouze vy, případně si i fyzicky odnést jejich kopii
  • Při implementaci služeb i následné podpoře provozu hovoříme česky a máme zkušenosti s potřebami zákazníků v ČR i SR
  • Naše obchodní, supportní a servisní zastoupení najdete v každém regionu na území ČR a SR

Komplexní služby

Komplexní služby

  • Nabízíme poradenství pro efektivní využití cloud služeb, poskytujeme migrační práce
  • Navrhneme optimální řešení i pro scénáře, kdy část IT zůstává u vás a část se přesune do cloud prostředí
  • Naše technická podpora má rychlé reakce v češtině i angličtině, dostupnost i v režimu 24x7 a má kompetenční přesahy

Produkt virtuální server, poskytovaný jako služba, má přesně dané výkonnostní parametry a SLA (Service Level Agreement), popisující garantovanou dostupnost služby. Produkty typu vServer, jsou definovány počtem virtuálních procesorů (vServer::vCPU) a velikostí dostupné paměti RAM. Parametr vCPU je virtuální procesor provozovaný na jednom jádře fyzického procesoru a maximálním výkonu 1GHz. Druhým parametrem je kapacita paměti RAM, která se udává v GB. V ceně produktu vServer jsou až 4 virtuální síťové karty (vServer::vNIC).

Produkt vServer si lze představit, jako bezdiskový server, ke kterému je možné připojit virtuální disky (vStorage::vDisk), objednané zákazníkem jako další produkty. Takto definované vServery se připojují do zakazníkem definovaných virtuálních sítí vNetwork::vLAN.

Produkt Server (fyzický server) dává zákazníkům možnost využít fyzický server, poskytovaný jako služba, který má přesně dané výkonnostní parametry a přitom se zákazníci nemusí starat o provozní dohled.

Produkty typu Server, jsou definovány počtem CPU socket, CPU jader, taktovací frekvencí (GHz) a velikostí dostupné paměti RAM (GB). Parametr vCPU je virtuální procesor provozovaný na jednom jádře fyzického procesoru a maximálním výkonu 1GHz. Druhým parametrem je capacita paměti RAM, která se udává v GB.

V ceně produktu Server je k dispozici až 56 virtuálních síťových karet (Server::vNIC). Produkt Server si lze představit, jako bezdiskový server, ke ktrému je možné připojit virtuální disky (vStorage::vDisk), objednané zákazníkem jako další produkty. Takto definované Servery se připojují do zakazníkem definovaných virtuálních sítí Network::vLAN.

Vybraná služba

Virtuální privátní datacentrum

Máte dotaz? Chcete poptat, otestovat či objednat?

Po zadání „IČ“ a stisku „ARES“ se automaticky doplní pole „Firma“ a „Fakturační adresa“. Poskytnuté údaje budou použity pouze za účelem kontaktování zákazníka.

Máte dotaz? Chcete poptat, otestovat či objednat?