Zvažujete provoz celé či části své IT infrastruktury s využitím cloud technologií?
Pak jste tady správně.

Prostředí AC Cloud přináší zákazníkům významné výhody.

Bleskové nasazení IT infrastruktury
a její spolehlivý provoz

Zkrátili jsme realizaci IT řešení z měsíců na dny. Anebo dokonce na jedno odpoledne. Zkušenosti a reference máme s velkými i úplně malými projekty.

Snižte své personální
a provozní náklady

Osvoboďte se od problémů. Provoz a podporu AC Cloudu zajišťují naši zkušení IT specialisté, jejichž náklady na školení nehradíte vy a nemusíte tak řešit jejich zastupitelnost. Zvládá právě váš interní IT specialista dokonale rozvoj a podporu všech potřebných produktů a technologií?
Ti naši ano.

Ekonomicky, spolehlivě,
ale hlavně bez starostí

Nevyhazujte peníze oknem za něco, čemu stejně nejde bez každodenní zkušenosti rozumět. AC Cloud zajišťuje denní provoz více jak stovce firem - právě díky tomu je vždy napřed v aktualizacích, technologiích i spolehlivosti.

Podpora vždy nablízku - v ČR i SR

18 zastoupení v České republice a 6 na Slovensku. K podpoře a servisu svého IT běžícího v cloudu i ve vašem prostředí budete mít vždy blízko. Individuální přístup, technická a finanční analýza na míru vašim potřebám je samozřejmostí.

Několikaleté zkušenosti
s podnikovými aplikacemi v cloudu

Mnohaleté zkušenosti, desítky spokojených klientů = dobré reference. Nemyslíte? V cloudu pro vás spolehlivě zajistíme provoz IT infrastruktury, firemní pošty, informačních systémů SAP, Microsoft Dynamics NAV či ESO 9 a dalších podnikových aplikací.

Vyzkoušejte prostředí AC Cloud zdarma ještě dnes či se doptejte na detaily našeho specialisty:

Napište nám

sales@cloud4com.com

Nechte si zavolat